21 sierpnia 2019

Karta rabatowa Centrum Handlowego Krokus w aplikacji goodie

Centrum Handlowe Krokus przygotowało pełną zniżek ofertę specjalną dla posiadaczy Karty rabatowej w bezpłatnej aplikacji goodie. Z kartą możesz korzystać ze wszystkich promocji już od pierwszego zakupu przez cały rok!

Jak rozpocząć przygodę z programem? Załóż Kartę rabatową Centrum Handlowego Krokus w aplikacji goodie. Zainstaluj aplikację na telefonie i dodaj kartę w zakładce „karty”. Możesz też przenieść do aplikacji wszystkie swoje plastikowe karty lojalnościowe, dzięki czemu zyskasz dodatkowe miejsce w portfelu!

Karta rabatowa Centrum Handlowego Krokus w aplikacji goodie to zawsze aktualne informacje o promocjach i źródło atrakcyjnych kuponów rabatowych. Aplikacja informuje też użytkowników o wydarzeniach na terenie ulubionego centrum handlowego. Z goodie nie przegapisz żadnej wyprzedaży w CH Krokus!

Odkryj możliwości goodie również podczas zakupów internetowych. Z aplikacją zyskujesz dostęp do oferty najlepszych sklepów online, a przy zakupach w blisko 1000 z nich, dzięki programowi cashback, część wydanych środków odbierasz z powrotem. Dodatkowo cashback łączy się z promocjami i kuponami rabatowymi dostępnymi w aplikacji.

Pobierz goodie już dziś, załóż Kartę rabatową Centrum Handlowego Krokus i przekonaj się, jak wiele atrakcji czeka na Ciebie!