16 listopada 2021 - 24 grudnia 2021

Promocje Księgarnie Świat Książki

„Mów mi Win” Harlan Coben

Najnowszą książkę Harlana Cobena można kupić w salonie Księgarń Świat Książki w promocji „druga książka -50%”.

Windsor Horne Lockwood III lub Win – jak nazywają go przyjaciele – nie wie, jak skradzione dawno temu jego rodzinie walizka i obraz trafiły w ręce ofiary zagadkowej zbrodni. Kiedy FBI ujawnia, że martwy mężczyzna stał również za aktami terroryzmu, Win musi odkryć, co łączy te tak różne sprawy sprzed lat. Na szczęście ma do dyspozycji trzy rzeczy, których brakuje FBI: osobisty związek z co najmniej jedną ze spraw, nieograniczone środki finansowe i możliwość wymierzenia sprawiedliwości według własnych zasad.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się naprzeciwko Apteki, poziom 0!!!

 

„Nigdy” Ken Follett

„Nigdy” Kena Folleta w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki!

Pauline Green, amerykańska prezydent, robi wszystko, by uniknąć wydania rozkazu użycia broni nuklearnej… Chang Cai, błyskotliwy szef chińskiego wywiadu, prowadzi misterną grę, by powstrzymać rząd swojego kraju przed starciem z Zachodem… Tamara i Abdul, agenci CIA, rozpracowują w Afryce Północnej struktury islamskich terrorystów… Kiah, piękna młoda Afrykanka, decyduje się na niebezpieczną podróż przez Saharę, by zapewnić przyszłość swojemu dziecku… Oni wszyscy poświęcają się, ponieważ wierzą, że są w stanie sprawić, żeby świat stał się lepszym i bezpieczniejszym miejscem. Tylko że to może nie wystarczyć…

Salon Księgarń Świat Książki znajdziecie naprzeciwko Apteki, poziom 0

 

„Świat według Clarksona. Czy da się to przyspieszyć?” Jeremy Clarkson

Dawniej widziało się go właściwie tylko w rozpędzonym samochodzie spowitym dymem palonych opon i oparami benzyny. To szalone życie przemierzającego świat motoryzacyjnego guru zmuszało go do mierzenia się z nieludzką liczbą okoliczności, w których stawiał czoła głupocie, niedorzecznościom i nonsensom. I choć Jeremy nie należy do osób o anielskiej cierpliwości, zawsze podejmował wysiłek, by swoim ciętym komentarzem i dobrą radą postawić do pionu wciąż zaskakujący go absurdami świat. Tak jest i tym razem – przed wami ósmy już Świat według Clarksona!

Po więcej szczegółów zajrzyjcie do Księgarni Świat Książki naprzeciwko Apteki, poziom 0. Tę książkę znajdziecie w promocji „druga książka -50%”.

 

„Rzeczy, które czynimy z miłości” Kristin Hannah

Książka „Rzeczy, które czynimy z miłości” to sugestywna i wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa. Mówi o radości z powrotu do domu i wyborze pomiędzy własnym dobrem a miłością.

Historia Angeli, jednej z trzech sióstr Malone, przekonuje, że nawet jeśli nie zawsze można zapobiec trudnym doświadczeniom, to warto się z nimi zmierzyć w godny sposób, a życie niesie nie tylko trudy, ale i nagrody za ich pokonywanie.

Najnowszej książki Kristin Hannah szukajcie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki. Wpadnijcie do salonu, który znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko Apteki i sprawdźcie tytuł :)

 

-50% na drugą książkę

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki który znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko Apteki . Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!