7 czerwca - 15 czerwca

Promocje Księgarnie Świat Książki

- „Zaginiona siostra” Lucinda Riley

Niesamowity finał serii „Siedem sióstr”!

Podążając za sensacyjnymi doniesieniami prawnika rodziny, Georga Hoffmana, który być może ustalił tożsamość zaginionej siostry, Maja i Ally wpadają na jej trop w winnicy w Nowej Zelandii. Znajdują też rysunek niezwykłego pierścienia ze szmaragdem w kształcie gwiazdy. Dla dziewcząt rozpoczyna się wyścig z czasem, aby jak najszybciej odnaleźć Zaginioną Siostrę, żeby mogła razem z pozostałymi siostrami złożyć wieniec na Morzu Egejskim, w miejscu, gdzie Ally ostatnio widziała jacht ojca, Pa Salta.

Niestety Mary McDougal, właścicielka pierścienia, która jako jedyna może potwierdzić, że jej córka Mary Kay rzeczywiście jest Zaginioną Siostrą, właśnie wyruszyła w podróż dookoła świata. Siostry udają się więc kolejno do Nowej Zelandii, Kanady, Anglii, Francji i Irlandii, ale nieuchwytna Merope wciąż wymyka im się z rąk. Wygląda na to, że wcale nie chce, by ją odnaleziono.

Tę wyczekiwaną książkę kupicie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki, naprzeciwko Apteki, poziom 0!!!

 

- CZYTAM najTANIEJ

„CZYTAM najTANIEJ” to stała promocja w Księgarni Świat Książki. Przez dwa tygodnie inne tytuły objęte są zniżkami o wartości minimum 40%!
Wpadnijcie do salonu, który znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko Apteki i sprawdźcie tytuły, które teraz możecie kupić ze zniżką

 

- -50% na drugą książkę

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki poziom 0. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!